Dell
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 6.89 kg |
| Gross width (mm) | 792.00 mm |
| Net weight | 4.74 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2101.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Producer | Dell |
| Tare weight (kg) | 2.15 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

